MY JSME -SU UHK

INFO

SU - Studentská unie je parta studentů UHK, tvoji spolužáci, kteří pořádají zajímavé akce, sportovní turnaje, přednášky, workshopy, party a hlavně Seznamovák UHK!

Naším cílem je podpořit studentský život, aby roky strávené na vysoké škole byly výjimečné a nezapomenutelné. Podporujeme kulturní a sportovní aktivity a tvoříme akce vlastní. Snažíme se získat pro studenty výhody a slevy, na které by jako jednotlivci nedosáhli.

SU je nezisková organizace a vždy fungovala na bázi dobrovolných členů, kteří se chtějí zapojit do dění a chtějí ostatním studentům zprostředkovat něco speciálního. Co poskytuje SU svým členům? Hlavně soustu zábavy, zkušeností, možnost seberealizace a kontakt se zajímavými lidmi. Záleží na každém jednotlivci, jak s tím naloží. Členy rekrutujeme mezi spolužáky, přidat se může kdokoliv.

Studentská unie byla založena v roce 2012, jako studentský spolek na FIMce, který chtěl studenty sblížit, pomáhat jim nalézt nová přátelství, a hlavně užít si studium vysoké školy na maximum. Od založení až do dnešní doby se SU UHK snaží s každou další organizovanou akcí posouvat pomyslnou příčku kvality o něco výš.

Naše -činnost

AKCE

Naší největší akcí je Seznamovák UHK, víkendový kemp pro prváky ze všech fakult univerzity. Každoročně se nás sejde přes 200 a celý seznamovák je díky nabitému programu nezapomenutelný. Na účastníky čeká teambuilding, sportovní aktivity, ale také tři naprosto fenomenální večery v party stanu.

Potkáš nás taky na všech UHK party, jedná se o Welcome party, Halloween party, Christmas party a Valentýnskou party, prostě s námi není žádná nuda.

Abychom to trochu vyvážili, pořádáme i spoustu zajímavých přednášek, například s matematikem Karlem Janečkem, Janem Krausem, Institutem moderní výživy nebo o forenzní entomologii. Žádné téma nám není cizí, jsme tu pro vás.

Mezi další naše činnosti patří i sportovní turnaje, hráli jste s námi Laser game a každý semestr pořádáme Dodgeball league na trampolínách. Nebráníme se ničemu novému, takže pokud cítíš, že na UHK není událost, která by rozhodně na VŠ neměla chybět, nestyď se a napiš nám prosím.

Podílíme se na spoustě dalších celouniverzitních akcích. Naše baby je i Pevnost UHK, pořádaná na motivy Pevnosti Boyard. V neposlední řadě spolupracujeme na oslavách narozenin FIMky a potkali jste nás i na letošním Rektorském sportovním odpoledni.

Jsme prostě u toho, když se něco děje, protože se na VŠ nechceme nudit!

Pokud tě zajímá cokoliv dalšího, neváhej a napiš.